Щоб влаштуватись на роботу в Сім23 потрібно вибрати один із варіантів зв’язку із нами: заповнити анкету на сайті, написати нам на пошту або зателефонувати. Пізніше вам буде призначена зустріч із керуючим.

Нам завжди потрібні активніі та енергійні працівники, тому компанія старається за будь-яких умов надавати можливість стати частиною команди.

Ми працевлаштовуємо своїх працівників на довготривалий термін, але розглядаємо можливість роботи на період літніх-зимових канікул.

Так, в компанії можливе працевлаштування за сумісництвом.

Так, у нас можна працювати на неповний робочий день. Оскільки ми молода компанія, яка хоче бачити серед своїх працівників енергійну молодь – ми пропонуємо часткову зайнятість, щоб роботу в Сім23 можна було поєднувати із навчанням.

Наші магазини працюють за графіком 7-23, восьмигодинний робочий день при повній зайнятості.

Оплата здійснюється з першого дня працевлаштування.

Ми цінуємо своїх працівників, і, якщо працівник показує видимі лідерські навички, ми обов’язково допомагаємо розвиватись та забезпечуємо кар’єрний ріст в компанії.

Сім23 – це компанія, яка дає старт у роботі для молоді. Ми беремо на роботу без досвіду роботи, оскільки в нас є програма навчання, яку працівник проходить протягом випробувального терміну.

Ні, серед вимог до працевлаштування, в нас немає вимоги до наявної вищої освіти.

В мережі магазинів Сім23, поки що, є лише 2 магазини, де є можливість працювати в нічну зміну: м. Луцьк, вул. Волі,42 та м. Рожище, вул. Незалежності, 1. 

Оскільки підприємство швидко реагує на зміни в ринку праці, про актуальний рівень заробітньої плати можна дізнатись у керівника.

Цікавить щось інше?
Залиш своє запитання